Lukk <p>For at sbanken.no skal fungere optimalt lagrer vi cookies. Cookies brukes ogs&aring; til trafikkm&aring;ling. Fortsett &aring; bruke siden som normalt om du godtar dette. Les mer om v&aring;r <a title="Bruk av cookies" href="/link/59dde7e3f4684e9a9233dcee6dc34cfd.aspx">bruk av cookies her</a>.</p>

Ooops. Det ser ut som nettleseren din er for gammel til å fungere skikkelig med nettbanken vår. Vi skal fungere bra med det meste, men ikke Android 5 og lavere, eller Internet Explorer 10 og lavere.

Analytikere

Investeringsbank Analytiker Telefon E-post
Carnegie Johan Ström +47 22 00 93 52 js@carnegie.no
DNB Markets Håkon Astrup +47 24 16 91 99 hakon.astrup@dnb.no
DNB Markets Niclas Gehin  +47 24 16 91 98 niclas.gehin@dnb.no
DNB Markets Martin Kaland +47 24 16 91 97  martin.kaland@dnb.no
Pareto Vegard Toverud +47 22 87 88 24 vegard.toverud@paretosec.com
Pareto Sindre Sunde +47 22 87 87 04 sindre.sunde@paretosec.com
Norne Secutities Žilvinas Jusaitis +47 21 95 37 03 zilvinas.jusaitis@norne.no
Norne Securities Karl-Johan Molnes  +47 97 47 60 64 karl-johan.molnes@norne.no
ABG Sundal Collier Jan Erik Gjerland +47 46 93 04 10 jan.gjerland@abgsc.no
Sparebank1 Markets Odd Weidel +47 24 14 74 70 odd.weidel@sb1markets.no
Arctic Securities Joakim Svingen   joakim.svingen@arcticsec.no
Kepler Cheuvreux Christoffer Adams