Lukk

For at skandiabanken.no skal fungere optimalt lagrer vi cookies. Cookies brukes også til trafikkmåling. Fortsett å bruke siden som normalt om du godtar dette. Les mer om vår bruk av cookies her.

Ooops. Det ser ut som nettleseren din er for gammel til å fungere skikkelig med nettbanken vår. Vi skal fungere bra med det meste, men ikke Android 2.3 og lavere, eller Internet Explorer 8 og lavere.

Les mer om nettleserstøtte

Financial analysts

Investment Bank Analyst Phone E-mail
Carnegie Johan Ström +47 22 00 93 52 js@carnegie.no
 SEB Christoffer Adams +47 21 00 85 14 christoffer.adams@seb.no
 DNB Markets Håkon Astrup +47 24 16 91 99 hakon.astrup@dnb.no
 DNB Markets Niclas Gehin  +47 24 16 91 98 niclas.gehin@dnb.no
 DNB Markets Martin Kaland +47 24 16 91 97  martin.kaland@dnb.no
Beringer Finance Geir Kristiansen +47 23 11 30 11 geir.kristiansen@beringerfinance.no
Pareto Vegard Toverud +47 22 87 88 24 vegard.toverud@paretosec.com
Pareto Sindre Sunde +47 22 87 87 04 sindre.sunde@paretosec.com
Norne Securities Žilvinas Jusaitis +47 21 95 37 03 zilvinas.jusaitis@norne.no
Norne Securities Karl-Johan Molnes +47 97 47 60 64 karl-johan.molnes@norne.no
ABG Sundal Collier Jan Erik Gjerland +47 46 93 04 10 jan.gjerland@abgsc.no
Sparebank1 Markets Odd Weidel +47 24 14 74 70 odd.weidel@sb1markets.no
Swedbank Bengt Kirkøen +47 23 23 82 65 bk@swedbank.no
Swedbank Ingvild A. Aasen +47 23 23 82 34 ingvild.aasen@swedbank.no
Arctic Securities Joakim Svingen   joakim.svingen@arcticsec.no